M55342E06B182DRWS
  • 1
M55342E06B182DRWS PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
  • Resistor, SMT, 0705, 182 Ohm, +/-1%, +/-25ppm, Thn Film, Bulk Marked
  • 功能描述
  • RES THNFLM 0705 182 OHM 1% 3/20W 25PPM/ C 0.01% SMD - Waffle Pack
  • Vishay Dale
  • RES 182 OHM 0.15W 1% 0805