RNX0502M74FKEB
  • 1
RNX0502M74FKEB PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
  • RNX Series 0.86 W 2.74 MOhms 1 % 100 PPM High Voltage Metal Oxide Resistor