RN55D4121F
  • 操作
  • RN55D4121FB14
    RN55D4121FB14
    RN55D4121FB14
    電話:185208051481376027201713487865852
  • 1/1頁 40條/頁 共4條
  • 1
RN55D4121F PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • TT Electronics / IRC
  • 功能描述
  • RESISTOR, METAL GLAZE, 4.12KOHM 125mW, 1%; Product Range
  • 制造商
  • TT Electronics / IRC
  • 功能描述
  • Res Metal Glaze 4.12K Ohm 1% 1/8W |100ppm/|C AXL Thru-Hole