RH1B-UAC12V
配單專家企業名單
  • 型號
  • 供應商
  • 數量
  • 1
RH1B-UAC12V PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • IDEC Corporation
  • 功能描述
  • Relay;E-Mech;Power;DPDT;Cur-Rtg 16A;Ctrl-V 12C;Vol-Rtg 120, 277/28AC/DC;PCB Mnt
  • 制造商
  • IDEC Corporation
  • 功能描述
  • POWER RELAY SPDT 12VAC 10A PLUG IN
  • POWER RELAY, SPDT, 12VAC, 10A, PLUG IN; Relay Type
  • Electromechanical Relay SPDT 10A 12VAC 165Ohm Socket