PBA1500F-15
  • 操作
  • PBA1500F-15
    PBA1500F-15
    PBA1500F-15
    電話:185208051481376027201713487865852
  • PBA1500F-15
    PBA1500F-15
    PBA1500F-15
    聯系人:韓小姐
    電話:13661385246
  • 1
PBA1500F-15 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • Power Supply;AC-DC;15V@100A;85-264V In;Enclosed;Panel Mount;PFC;PBA Series
  • 制造商
  • 功能描述
  • 85VAC to 264VAC / 120VDC to 370VDC 15V 100A 83% to 86%
  • AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 100A 1.5KW