G2R1AEDC24
  • 1
G2R1AEDC24 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Omron Electronic Components LLC
  • 功能描述
  • Electromechanical Relay SPST-NO 16A 24VDC 1.1KOhm Through Hole
  • 制造商
  • 功能描述
  • EM RLY SPST-NO 16A 24VDC 1.1KOHM TH - Bulk
  • RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
  • Omron