CPF38R2000FHE36
  • 1
CPF38R2000FHE36 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
  • CPF Series 4.57 x 14.1 mm 3 W 8.2 Ohm 1 % 50 ppm Metal Film Flameproof Resistor