CPF36R2000DKE14
  • 1
CPF36R2000DKE14 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Vishay Intertechnologies
  • 功能描述
  • CPF Series 4.57 x 14.1 mm 3 W 6.2Ohm 0.5% 100ppm Metal Film Flameproof Resistor