CLA12S-24-CD
配單專家企業名單
  • 型號
  • 供應商
  • 數量
  • 1
CLA12S-24-CD PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • PATLITE Corporation
  • 功能描述
  • Light Bar; 1200MM Light Bar; Cool White (6800K); 40;000 Hr Life; 24 VDC
  • 制造商
  • PATLITE Corporation
  • 功能描述
  • LED LIGHT BAR DAYLIGHT 23W 24VDC 1.2
  • LED LIGHT BAR, DAYLIGHT, 23W, 24VDC, 1.224M; Light Color