AL03FT68N
  • 操作
  • 1
AL03FT68N PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 68NH 1% 300MHZ 15Q-FCTR CERM 150MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Ind RF Chip Thin Film 68nH 1% 300MHz 15Q-Factor Ceramic 150mA 0603 Paper T/R