AL03FT33N
  • 操作
  • 1
AL03FT33N PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 33NH 1% 300MHZ 15Q-FCTR CERM 250MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Inductor RF Chip Thin Film 33nH 1% 300MHz 15Q-Factor Ceramic 250mA 2.75Ohm DCR 0603 Paper T/R