AL03FT12N
  • 操作
  • 1
AL03FT12N PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 12NH 1% 300MHZ 15Q-FCTR CERM 300MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Ind RF Chip Thin Film 12nH 1% 300MHz 15Q-Factor Ceramic 300mA 0603 Paper T/R