AL03CT5N6
  • 操作
  • 1
AL03CT5N6 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 5.6NH 0.2NH 300MHZ 15Q-FCTR CERM 300MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Ind RF Chip Thin Film 5.6nH 0.2nH 300MHz 15Q-Factor Ceramic 300mA 0603 Paper T/R
  • Inductor RF Chip Thin Film 5.6nH 0.2nH 300MHz 15Q-Factor Ceramic 300mA 650mOhm DCR 0603 Paper T/R