AL03CT2N2
  • 操作
  • 1
AL03CT2N2 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 2.2NH 0.2NH 300MHZ 15Q-FCTR CERM 300MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Inductor RF Chip Thin Film 2.2nH 0.2nH 300MHz 15Q-Factor Ceramic 300mA 350mOhm DCR 0603 Paper T/R