AL03CT1N8
  • 操作
  • 1
AL03CT1N8 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 1.8NH 0.2NH 300MHZ 15Q-FCTR CERM 300MA 0603 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Ind RF Chip Thin Film 1.8nH 0.2nH 300MHz 15Q-Factor Ceramic 300mA 0603 Paper T/R