AL02CT1N6
配單專家企業(yè)名單
  • 型號
  • 供應(yīng)商
  • 數(shù)量
  • 1
AL02CT1N6 PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準(zhǔn)
  • 功能描述
  • IND CHIP THNFLM 1.6NH 0.2NH 500MHZ 13Q-FCTR CERM 560MA 0402 - Tape and Reel
  • 功能描述
  • Ind RF Chip Thin Film 1.6nH 0.2nH 500MHz 13Q-Factor Ceramic 560mA 0402 Paper T/R
  • Inductor RF Chip Thin Film 1.6nH 0.2nH 500MHz 13Q-Factor Ceramic 560mA 250mOhm DCR 0402 Paper T/R