103DFC4R2Z
  • 1
103DFC4R2Z PDF下載 圖文及資料僅供參考,以實際PDF為準
  • 制造商
  • Illinois Capacitor Inc
  • 功能描述
  • DFC Series 4.2 V 0.01 F 12.5 x 12 x 2.9 mm Radial Through Hole Super Capacitor